Produkte > EATON/BUSSMANN > PTR016V0900-BK
PTR016V0900-BK
PTR016V0900-BK EATON/BUSSMANN
PTR016V0090-BK.pdf
Hersteller: EATON/BUSSMANN
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 9A; Imax: 100A; THT; PTR016V; bag
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 9A
Switched current: 15.3A
Max. voltage: 16V
Mounting: THT
Power: 3.3W
Min. resistance: 5mΩ
Max resistance: 9mΩ
Operating temperature: -40...85°C
Kind of package: bag
Fuses application: electronic applications; PC motherboard; protection of home appliances
Maximum current: 100A
Manufacturer series: PTR016V
auf Bestellung 840 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 93
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTR016V0900-BK EATON/BUSSMANN
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 9A; Imax: 100A; THT; PTR016V; bag, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 9A, Switched current: 15.3A, Max. voltage: 16V, Mounting: THT, Power: 3.3W, Min. resistance: 5mΩ, Max resistance: 9mΩ, Operating temperature: -40...85°C, Kind of package: bag, Fuses application: electronic applications; PC motherboard; protection of home appliances, Maximum current: 100A, Manufacturer series: PTR016V.
Weitere Produktangebote PTR016V0900-BK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTR016V0900-BK Hersteller : Eaton Bussmann Description: PTC RESETTABLE RADIAL 16V 9A
Produkt ist nicht verfügbar
PTR016V0900-BK PTR016V0900-BK Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_ptr016v_16_volt_dc_radial_leaded_polytron_pt-1608746.pdf Resettable Fuses - PPTC 16V 9A Radial