Produkte > BUSSMANN / EATON > PTR030V0110-BK
PTR030V0110-BK
PTR030V0110-BK Bussmann / Eaton
eaton-ptr030v-30-volt-dc-radial-leaded-polytron-pt-1608791.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Resettable Fuses - PPTC 30V 1.1A Radial
auf Bestellung 105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTR030V0110-BK Bussmann / Eaton
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 1.1A; Imax: 40A; THT; PTR030V; bag, Manufacturer series: PTR030V, Mounting: THT, Fuses application: automotive applications; converters; DC devices; electronic applications; for rechargeabl battery; PC motherboard; protection of home appliances, Kind of package: bag, Type of fuse: PTC polymer, Operating temperature: -40...85°C, Min. resistance: 50mΩ, Max resistance: 100mΩ, Power: 0.7W, Current rating: 1.1A, Switched current: 2.2A, Max. voltage: 30V, Maximum current: 40A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Fuse: PTC polymer; 1.1A; Imax: 40A; THT; PTR030V; bag
Manufacturer series: PTR030V
Mounting: THT
Kind of package: bag
Type of fuse: PTC polymer
Operating temperature: -40...85°C
Min. resistance: 50mΩ
Max resistance: 100mΩ
Power: 0.7W
Current rating: 1.1A
Switched current: 2.2A
Max. voltage: 30V
Maximum current: 40A
auf Bestellung 355 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 228
PTR030V0110-BK PTR030V0110-BK Hersteller : Eaton Electronics eaton-ptr030v-30-volt-dc-radial-leaded-polytron-ptc-data-sheet.pdf Resettable Fuses - PPTC 30V 1.1A Radial
auf Bestellung 493 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
PTR030V0110-BK PTR030V0110-BK Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ptr030v-30-volt-dc-radial-leaded-polytron-ptc-data-sheet.pdf Description: PTC RESET FUSE 30V 1.1A RADIAL