PV-100A-01XL-15 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-xl-photovoltaic-fuses-datasheet-10201-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE 100A 1500V 1 XL PV
Packaging: Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-100A-01XL-15 Eaton - Bussmann Electrical Division
Category: Other Fuses, Description: Fuse: fuse; 100A; 1.5kVDC; gPV; special application, Fuses application: photovoltaics, Kind of fuse: special application, Current rating: 100A, Energy I2t: 1100A2s, Rated voltage: 1.5kV DC, Breaking capacity: 30kA, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gPV.
Weitere Produktangebote PV-100A-01XL-15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV-100A-01XL-15 PV-100A-01XL-15 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-bussmann-series-xl-photovoltaic-fuses-datasheet-10201-en-gb.pdf Specialty Fuses FUSE 100A 1500V 1*XL PV
Produkt ist nicht verfügbar
PV-100A-01XL-15 Hersteller : BUSSMANN PV-100A-01XL-15.pdf Category: Other Fuses
Description: Fuse: fuse; 100A; 1.5kVDC; gPV; special application
Fuses application: photovoltaics
Kind of fuse: special application
Current rating: 100A
Energy I2t: 1100A2s
Rated voltage: 1.5kV DC