PV-12A10F
PV-12A10F Bussmann / Eaton
coois10782-1.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Cartridge Fuses 12AMP 1000V DC SOLAR FERRULE 10 X 38MM
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-12A10F Bussmann / Eaton
Description: FUSE CARTRIDGE 12A 1KVDC 5AG, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget), Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.496" L (10.30mm x 38.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Applications: Solar (Photovoltaic), Approval Agency: CCC, CSA, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - DC: 1 kVDC.
Weitere Produktangebote PV-12A10F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV-12A10F Hersteller : EATON / PARTNER STOCK bs-pv-12a10f.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - PV-12A10F - SPECIALTY FUSEES 12AMP 1000V DC SOL
tariffCode: 85361010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 2321 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
PV-12A10F PV-12A10F Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-ele-ds-10121-pv10m.pdf Description: FUSE CARTRIDGE 12A 1KVDC 5AG
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.496" L (10.30mm x 38.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 12A
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C