Produkte > BUSSMANN / EATON > PV-15A10-T
PV-15A10-T
PV-15A10-T Bussmann / Eaton
coois10782-1.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 15AMP 1000V DC SOLAR BLADE 10 X 38MM
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-15A10-T Bussmann / Eaton
Description: FUSE CARTRIDGE 15A 1KVDC CYLINDR, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 0.406" Dia x 2.319" L (10.30mm x 58.90mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Applications: Solar (Photovoltaic), Approval Agency: CCC, CSA, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - DC: 1 kVDC.
Weitere Produktangebote PV-15A10-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV-15A10-T PV-15A10-T Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-ele-ds-10121-pv10m.pdf Description: FUSE CARTRIDGE 15A 1KVDC CYLINDR
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 0.406" Dia x 2.319" L (10.30mm x 58.90mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C