PV-15A10F85L Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 15AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 10
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 0.406" Dia x 3.346" L (10.30mm x 85.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Electrical, Industrial
Class: gPV
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA
Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-15A10F85L Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 15AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 10, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.406" Dia x 3.346" L (10.30mm x 85.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Class: gPV, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA, Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC.
Weitere Produktangebote PV-15A10F85L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV-15A10F85L Hersteller : Bussmann / Eaton bus_ele_ds_10121_pv10m-318648.pdf Specialty Fuses 15AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 10 X 85MM