PV-160A-1XL-15 Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-iec-ds-10201-xlpvfuselinks.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE 160A 1500V 1XL PV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-160A-1XL-15 Eaton - Bussmann Electrical Division
Category: Other Fuses, Description: Fuse: fuse; 160A; 1.5kVDC; gPV; special application, Fuses application: photovoltaics, Kind of fuse: special application, Current rating: 0.16kA, Energy I2t: 4200A2s, Rated voltage: 1.5kV DC, Breaking capacity: 30kA, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gPV.
Weitere Produktangebote PV-160A-1XL-15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV-160A-1XL-15 PV-160A-1XL-15 Hersteller : Bussmann / Eaton bus-iec-ds-10201-xlpvfuselinks.pdf Specialty Fuses FUSE 160A 1500V 1XL PV
Produkt ist nicht verfügbar
PV-160A-1XL-15 Hersteller : BUSSMANN PV-160A-1XL-15.pdf Category: Other Fuses
Description: Fuse: fuse; 160A; 1.5kVDC; gPV; special application
Fuses application: photovoltaics
Kind of fuse: special application
Current rating: 0.16kA
Energy I2t: 4200A2s
Rated voltage: 1.5kV DC