Produkte > BUSSMANN / EATON > PV-25A10F85L
PV-25A10F85L
PV-25A10F85L Bussmann / Eaton
Hersteller: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 25AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 10 X 85MM
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-25A10F85L Bussmann / Eaton
Description: 2.5 AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 1, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.406" Dia x 3.346" L (10.30mm x 85.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 2.5A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Class: gPV, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA, Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC.
Weitere Produktangebote PV-25A10F85L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV-2-5A10F85L Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division Description: 2.5 AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 1
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 0.406" Dia x 3.346" L (10.30mm x 85.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 2.5A