PV2000FC
PV2000FC Eaton Tripp Lite
pv2000fc.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: INVERTER 2000W 12VDC 2OUTLET
Packaging: Bulk
Features: Frequency Control
Voltage - Output: 120VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 16.25" L x 8.50" W x 7.25" H (412.8mm x 215.9mm x 184.1mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-20R
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 2 kW
Power - Output Surge: 4 kW
auf Bestellung 102 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV2000FC Eaton Tripp Lite
Description: INVERTER 2000W 12VDC 2OUTLET, Packaging: Bulk, Features: Frequency Control, Voltage - Output: 120VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 16.25" L x 8.50" W x 7.25" H (412.8mm x 215.9mm x 184.1mm), Connector - AC Output: NEMA 5-20R, Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 2 kW, Power - Output Surge: 4 kW.
Weitere Produktangebote PV2000FC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV2000FC PV2000FC Hersteller : Tripp Lite pv2000fc.pdf DC to AC Inverter 12VDC-IN 120VAC 2000W PWM Sine Wave
Produkt ist nicht verfügbar
PV2000FC PV2000FC Hersteller : Tripp Lite pv2000fc-3243383.pdf Power Inverters 2000W POWER INVERTER