Produkte > OMNION POWER > PVX012A0X43-SRZ
PVX012A0X43-SRZ
PVX012A0X43-SRZ OmniOn Power
MAN0014982
Hersteller: OmniOn Power
DC/DC Converters - SMD 3-14.4Vin .6-5.5Vout 12A Pos Logic Analog
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PVX012A0X43-SRZ OmniOn Power
Description: DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 66W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.25" H (12.2mm x 12.2mm x 6.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 14.4V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 12A, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 0.6 ~ 5.5V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 66 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote PVX012A0X43-SRZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
PVX012A0X43-SRZ PVX012A0X43-SRZ Hersteller : OmniOn Power™ MAN0014982 Description: DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 66W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.25" H (12.2mm x 12.2mm x 6.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14.4V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 12A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.6 ~ 5.5V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 66 W