Produkte > WOLFSPEED, INC. > PXAC241002FC-V1-R250
PXAC241002FC-V1-R250 Wolfspeed, Inc.
Hersteller: Wolfspeed, Inc.
Description: 100W, SI LDMOS, 28V, 2300-2400MH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: H-37248C-4
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.3GHz ~ 2.4GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 100W
Gain: 15.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: H-37248C-4
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 230 mA
auf Bestellung 242 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PXAC241002FC-V1-R250 Wolfspeed, Inc.
Description: 100W, SI LDMOS, 28V, 2300-2400MH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: H-37248C-4, Current Rating (Amps): 10µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.3GHz ~ 2.4GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 100W, Gain: 15.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: H-37248C-4, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 230 mA.
Weitere Produktangebote PXAC241002FC-V1-R250
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PXAC241002FC-V1-R250 Hersteller : Wolfspeed, Inc. Description: 100W, SI LDMOS, 28V, 2300-2400MH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: H-37248C-4
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.3GHz ~ 2.4GHz
Power - Output: 100W
Gain: 15.5dB
Technology: LDMOS
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 230 mA
Produkt ist nicht verfügbar
PXAC241002FC-V1-R250 Hersteller : Wolfspeed / Cree Wolfspeed_PXAC241002FC_V1-1879944.pdf RF MOSFET Transistors 100W, Si LDMOS, 28V, 2300-2400MHz, 248 PP