Produkte > L-COM > PXINDTYN12-10NO
PXINDTYN12-10NO
PXINDTYN12-10NO L-com
ds_PXINDTYN12-10NO.pdf
Hersteller: L-com
Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, CYLI
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: NPN
Sensing Distance: 0.394" (10mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PXINDTYN12-10NO L-com
Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, CYLI, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: NPN, Sensing Distance: 0.394" (10mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 75°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.