Produkte > L-COM > PXINDTYN30-40NO
PXINDTYN30-40NO L-Com
ds_PXINDTYN30-40NO.pdf
Hersteller: L-Com
PXINDTYN30-40NO
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PXINDTYN30-40NO L-Com
Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, CYLI, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: NPN, Sensing Distance: 1.575" (40mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 75°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.
Weitere Produktangebote PXINDTYN30-40NO
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: NPN
Sensing Distance: 1.575" (40mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 10V ~ 30V