Produkte > CUI INC. > PYBE20-Q24-S24-T
PYBE20-Q24-S24-T
PYBE20-Q24-S24-T CUI Inc.
pybe20_t-1525716.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount dc-dc isolated, 20 W, 9~36 Vdc input, 24 Vdc, 834 mA, single regulated output, chassis mount
auf Bestellung 38 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PYBE20-Q24-S24-T CUI Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 24V 20W, Packaging: Tray, Power (Watts): 20W, Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 0.83" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: EN, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 834mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 55024; 55032 Class A.
Weitere Produktangebote PYBE20-Q24-S24-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PYBE20-Q24-S24-T PYBE20-Q24-S24-T Hersteller : Bel Power Solutions PYBE20-T.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 20W
Packaging: Tray
Power (Watts): 20W
Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 0.83" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: EN
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 834mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV