Produkte > CUI INC. > PYBE20-Q48-S9
PYBE20-Q48-S9
PYBE20-Q48-S9 CUI Inc.
pybe20-1525738.pdf
Hersteller: CUI Inc.
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PYBE20-Q48-S9 CUI Inc.
Description: DC DC CONVERTER 9V 20W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CB Scheme, EN, IEC, UL, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 2.222A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 9V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 55024; 55032 Class A; 60950-1.
Weitere Produktangebote PYBE20-Q48-S9
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PYBE20-Q48-S9 PYBE20-Q48-S9 Hersteller : CUI Inc. pybe20.pdf Description: DC DC CONVERTER 9V 20W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CB Scheme, EN, IEC, UL
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 2.222A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 9V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV