Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZ1AH18B-AU_R1_000A1
PZ1AH18B-AU_R1_000A1
PZ1AH18B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PZ1AH3V6B-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SILICON ZENER DIODE
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123H
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123HE
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 13 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZ1AH18B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: SILICON ZENER DIODE, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123H, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123HE, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 13 V.
Weitere Produktangebote PZ1AH18B-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123H
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Power - Max: 1 W
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 1W; 18V; SMD; reel,tape; SOD123HE; single diode
Application: automotive industry
Case: SOD123HE
Kind of package: reel; tape
Semiconductor structure: single diode
Mounting: SMD
Type of diode: Zener
Power dissipation: 1W
Tolerance: ±5%
Zener voltage: 18V