Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZ1AH56B_R1_00001
PZ1AH56B_R1_00001
PZ1AH56B_R1_00001 Panjit International Inc.
PZ1AH3V6B_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SILICON ZENER DIODE
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123HE
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 43 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZ1AH56B_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SILICON ZENER DIODE, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123H, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123HE, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 43 V.
Weitere Produktangebote PZ1AH56B_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Power - Max: 1 W
Produkt ist nicht verfügbar
PZ1AH56B_R1_00001 PZ1AH56B_R1_00001 Hersteller : Panjit PZ1AH3V6B_SERIES-1867932.pdf Zener Diodes 1000mW,ZENER,SOD-123HE,56V