Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZ1AH5V1B_R1_00001
PZ1AH5V1B_R1_00001
PZ1AH5V1B_R1_00001 Panjit International Inc.
PZ1AH3V6B_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.1V 1W SOD123HE
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123HE
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZ1AH5V1B_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.1V 1W SOD123HE, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123H, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123HE, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote PZ1AH5V1B_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PZ1AH5V1B_R1_00001 PZ1AH5V1B_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. PZ1AH3V6B_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 5.1V 1W SOD123HE
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms
Power - Max: 1 W