Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1
PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1
PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PZ1AH3V6B-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 6.2V 1W SOD123HE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123H
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 3 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123HE
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 6.2V 1W SOD123HE, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SOD-123H, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 3 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123HE, Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1 PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. PZ1AH3V6B-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 1W SOD123HE
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123H
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 3 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1 PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit PZ1AH3V6B-AU_SERIES-1867869.pdf Zener Diodes 1000mW,ZENER,SOD-123HE,6.2V