Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZ1AL62B-AU_R1_000A1
PZ1AL62B-AU_R1_000A1
PZ1AL62B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PZ1AL3V6B-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SILICON ZENER DIODE
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 62 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123FL
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 47 V
auf Bestellung 2998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZ1AL62B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: SILICON ZENER DIODE, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 62 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123FL, Part Status: Active, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 47 V.
Weitere Produktangebote PZ1AL62B-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1 W