Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZD22B12C_R1_00001
PZD22B12C_R1_00001
PZD22B12C_R1_00001 Panjit International Inc.
PZD22B2V4C_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SILICON ZENER DIODE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 22 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZD22B12C_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SILICON ZENER DIODE, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 22 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9 V.
Weitere Produktangebote PZD22B12C_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 22 Ohms
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
PZD22B12C_R1_00001 PZD22B12C_R1_00001 Hersteller : Panjit 66AE3288C783038F84D0AC63E9907B2B57DC4C8C60251DC59FD6E8DE8BDC36BA.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOT-323,12V