Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZS519V1BAS-AU_R1_000A1
PZS519V1BAS-AU_R1_000A1
PZS519V1BAS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PZS513V9BCH-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 6.9 V
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZS519V1BAS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 6.9 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote PZS519V1BAS-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PZS519V1BAS-AU_R1_000A1 PZS519V1BAS-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. PZS513V9BCH-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
PZS519V1BAS-AU_R1_000A1 PZS519V1BAS-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 474E1F198DA8A11B21CCDCD0C6BDC1E9516F0B5A27AB4AE4DB7D4E6512671E42.pdf Zener Diodes 500mW,ZENER,SOD-123,9.1V