Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZS519V1BCH-AU_R1_000A1
PZS519V1BCH-AU_R1_000A1
PZS519V1BCH-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PZS513V9BCH-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD323HE
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Supplier Device Package: SOD-323HE
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 6.9 V
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZS519V1BCH-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD323HE, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Supplier Device Package: SOD-323HE, Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 6.9 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote PZS519V1BCH-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PZS519V1BCH-AU_R1_000A1 PZS519V1BCH-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. PZS513V9BCH-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD323HE
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
PZS519V1BCH-AU_R1_000A1 PZS519V1BCH-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit PZS513V9BCH-AU_SERIES-1868008.pdf Zener Diodes 500mW,ZENER,SOD-323HE,9.1V