Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZS51A7V5CS_R1_00001
PZS51A7V5CS_R1_00001
PZS51A7V5CS_R1_00001 Panjit International Inc.
PZS51A3V9CS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SILICON ZENER DIODE
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 5.7 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZS51A7V5CS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SILICON ZENER DIODE, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 5.7 V.
Weitere Produktangebote PZS51A7V5CS_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
PZS51A7V5CS_R1_00001 PZS51A7V5CS_R1_00001 Hersteller : Panjit PZS51A3V9CS_SERIES-1867923.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOD-323,7.5V