Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZS529V1BCH_R1_00001
PZS529V1BCH_R1_00001
PZS529V1BCH_R1_00001 Panjit International Inc.
PZS524V3BCH_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD323HE
Tolerance: ±5.05%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323HE
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZS529V1BCH_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD323HE, Tolerance: ±5.05%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323HE, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7 V.
Weitere Produktangebote PZS529V1BCH_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PZS529V1BCH_R1_00001 PZS529V1BCH_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. PZS524V3BCH_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD323HE
Tolerance: ±5.05%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Power - Max: 500 mW
Produkt ist nicht verfügbar
PZS529V1BCH_R1_00001 PZS529V1BCH_R1_00001 Hersteller : Panjit PZS524V3BCH_SERIES-1867926.pdf Zener Diodes 500mW,ZENER,SOD-323HE,9.1V