Produkte > APEM INC. > Q10F5ANZZRGB24ECA
Q10F5ANZZRGB24ECA
Q10F5ANZZRGB24ECA APEM Inc.
indicators_serie_Q10_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND RGB DIFF 7.80MM LDS
Packaging: Bulk
Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 330mcd Red, 750mcd Green, 150mcd Blue
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Clear
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB)
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.80mm Dia
auf Bestellung 29 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q10F5ANZZRGB24ECA APEM Inc.
Description: LED PNL IND RGB DIFF 7.80MM LDS, Packaging: Bulk, Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 330mcd Red, 750mcd Green, 150mcd Blue, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Clear, Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB), Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.80mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q10F5ANZZRGB24ECA Q10F5ANZZRGB24ECA Hersteller : Apem indicators_serie_Q10_.pdf LED Panel Mount Indicators Flush Black Anodized 24VDC RGB IP67