Produkte > APEM INC. > Q10F5SXXHY12E
Q10F5SXXHY12E APEM Inc.
indicatorsserieQ10.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 10MM
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 250mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Yellow
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q10F5SXXHY12E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 10MM, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 250mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote Q10F5SXXHY12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q10F5SXXHY12E Q10F5SXXHY12E Hersteller : Apem indicatorsserieQ10.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators YLW 12VDC Hyper LED Flush SS Wire Sealed