Produkte > APEM INC. > Q10F5SXXSG02E
Q10F5SXXSG02E
Q10F5SXXSG02E APEM Inc.
indicators_serie_Q10_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND GREEN 5MM WIRE LEADS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 3.3V
Type: LED
Millicandela Rating: 3000mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle: 60°
Ingress Protection: IP67
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 174 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q10F5SXXSG02E APEM Inc.
Description: LED PNL IND GREEN 5MM WIRE LEADS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 3.3V, Type: LED, Millicandela Rating: 3000mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q10F5SXXSG02E Q10F5SXXSG02E Hersteller : Apem indicators_serie_Q10_.pdf LED Panel Mount Indicators Supr GRN 2VDC LED Flush SS Wire Sealed