Produkte > APEM INC. > Q10F5SXXSG24E
Q10F5SXXSG24E
Q10F5SXXSG24E APEM Inc.
indicators_serie_Q10_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND GREEN 5MM WIRE LEADS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 3000mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle: 60°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 334 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q10F5SXXSG24E APEM Inc.
Description: LED PNL IND GREEN 5MM WIRE LEADS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 3000mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote Q10F5SXXSG24E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q10F5SXXSG24E Hersteller : Apem apem_03162018_Q10%2023.10.2017-1313749.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Supr GRN 24VDC LED Flush SS Wire Sealed