Produkte > APEM > Q10F5SXXSR02E
Q10F5SXXSR02E
Q10F5SXXSR02E Apem
indicators_serie_Q10_.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators Supr RED 2VDC LED Flush SS Wire Sealed
auf Bestellung 43 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q10F5SXXSR02E Apem
Description: LED PNL IND RED 5MM WIRE LEADS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 2V, Type: LED, Millicandela Rating: 1300mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q10F5SXXSR02E Q10F5SXXSR02E Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q10_.pdf Description: LED PNL IND RED 5MM WIRE LEADS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 2V
Type: LED
Millicandela Rating: 1300mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle: 60°
Ingress Protection: IP67
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4