Produkte > APEM > Q10F5SXXSR12E
Q10F5SXXSR12E
Q10F5SXXSR12E Apem
indicators_serie_Q10_.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators Supr RED 12VDC LED Flush SS Wire Sealed
auf Bestellung 14 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q10F5SXXSR12E Apem
Description: LED PANEL INDICATOR RED 12V IP67, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 8mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Q10F5SXXSR12E Q10F5SXXSR12E Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q10_.pdf Description: LED PANEL INDICATOR RED 12V IP67
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 8mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4