Produkte > APEM INC. > Q10F5SXXSW12E
Q10F5SXXSW12E
Q10F5SXXSW12E APEM Inc.
indicators_serie_Q10_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL INDICATOR WHITE 12V IP67
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 950mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q10F5SXXSW12E APEM Inc.
Description: LED PNL INDICATOR WHITE 12V IP67, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 950mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote Q10F5SXXSW12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q10F5SXXSW12E Q10F5SXXSW12E Hersteller : Apem indicators_serie_Q10_.pdf LED Panel Mount Indicators Supr WHT 12VDC LED Flush SS Wire Sealed