Produkte > APEM INC. > Q12-7P1CXXHG12E
Q12-7P1CXXHG12E
Q12-7P1CXXHG12E APEM Inc.
indicators_serie_Q12_7_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT H
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 1560mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Green
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 8.00mm Dia
auf Bestellung 23 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q12-7P1CXXHG12E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT H, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 1560mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Green, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 8.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q12-7P1CXXHG12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q12-7P1CXXHG12E Q12-7P1CXXHG12E Hersteller : Apem indicators_serie_Q12_7_-3395780.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 12MM