Produkte > APEM INC. > Q12-7P1CXXHY02E
Q12-7P1CXXHY02E
Q12-7P1CXXHY02E APEM Inc.
indicators_serie_Q12_7_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT H
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 2V
Type: LED
Millicandela Rating: 50mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Yellow
Ingress Protection: IP67
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 8.00mm Dia
auf Bestellung 25 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q12-7P1CXXHY02E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT H, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 2V, Type: LED, Millicandela Rating: 50mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Yellow, Ingress Protection: IP67, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 8.00mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q12-7P1CXXHY02E Q12-7P1CXXHY02E Hersteller : Apem indicators_serie_Q12_7_.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 12MM