Produkte > APEM INC. > Q12-7P5BXXHR12E
Q12-7P5BXXHR12E
Q12-7P5BXXHR12E APEM Inc.
indicators_serie_Q12_7_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT B
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 350mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Red
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 8.00mm Dia
auf Bestellung 108 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q12-7P5BXXHR12E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT B, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 350mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Red, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 8.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q12-7P5BXXHR12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q12-7P5BXXHR12E Q12-7P5BXXHR12E Hersteller : Apem indicators_serie_Q12_7_-3395780.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 12MM