Produkte > APEM > Q12P1BXXSB220E
Q12P1BXXSB220E Apem
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 12MM
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q12P1BXXSB220E Apem
Description: LED INDICATOR 12MM, Packaging: Bulk, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 1500mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.47" (12.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 8.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q12P1BXXSB220E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q12P1BXXSB220E Hersteller : APEM Inc. indicators-serie-Q12-.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3wyMTQ1MTc4fGFwcGxpY2F0aW9uL3BkZnxoODUvaDRlLzk1NzA5NTk1MjM4NzAvaW5kaWNhdG9yc19zZXJpZV9RMTJfLnBkZnwwNjlhYmE5ZjYzOTg4NzY0NjRjOTBmOTEzMTkzMDc5NzlkMzlkNzE3MmExNDYwMjVjMjhkZWY4N Description: LED INDICATOR 12MM
Packaging: Bulk
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 1500mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.47" (12.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 8.00mm Dia