Produkte > APEM INC. > Q14F1AGXXHG220E
Q14F1AGXXHG220E
Q14F1AGXXHG220E APEM Inc.
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: INDICATOR 220V 14MM FLUSH GREEN
Packaging: Bag
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 250mcd
Termination Style: Solder Lug
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10.00mm Dia
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F1AGXXHG220E APEM Inc.
Description: INDICATOR 220V 14MM FLUSH GREEN, Packaging: Bag, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 250mcd, Termination Style: Solder Lug, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q14F1AGXXHG220E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F1AGXXHG220E Q14F1AGXXHG220E Hersteller : Apem APPM_S_A0009563431_1-2538301.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM