Produkte > APEM INC. > Q14F1ARXXHR12E
Q14F1ARXXHR12E
Q14F1ARXXHR12E APEM Inc.
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: INDICATOR 12V 14MM FLUSH RED
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 800mcd
Termination Style: Solder Lug
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10.00mm Dia
auf Bestellung 32 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F1ARXXHR12E APEM Inc.
Description: INDICATOR 12V 14MM FLUSH RED, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 800mcd, Termination Style: Solder Lug, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q14F1ARXXHR12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F1ARXXHR12E Q14F1ARXXHR12E Hersteller : Apem apem_03162018_Q14_Series_HMI_2017-1730666.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM