Produkte > APEM INC. > Q14F1AYXXHY24E
Q14F1AYXXHY24E
Q14F1AYXXHY24E APEM Inc.
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND YLW DIFF 10MM SLDR
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 250mcd
Termination Style: Solder Lug
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F1AYXXHY24E APEM Inc.
Description: LED PNL IND YLW DIFF 10MM SLDR, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 250mcd, Termination Style: Solder Lug, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q14F1AYXXHY24E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F1AYXXHY24E Q14F1AYXXHY24E Hersteller : Apem Q14_Series_V2_HMI_2019-1665821.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM