Produkte > APEM INC. > Q14F2CXXSG06E
Q14F2CXXSG06E APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 6V
Type: LED
Millicandela Rating: 680mcd
Termination Style: PC Pin
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10mm, T-3 1/8
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F2CXXSG06E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 6V, Type: LED, Millicandela Rating: 680mcd, Termination Style: PC Pin, Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10mm, T-3 1/8.
Weitere Produktangebote Q14F2CXXSG06E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F2CXXSG06E Hersteller : Apem apem_03162018_Q14_Series_HMI_2017-1730666.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM