Produkte > APEM > Q14F3BXXHY220E
Q14F3BXXHY220E
Q14F3BXXHY220E Apem
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F3BXXHY220E Apem
Description: LED INDICATOR 14MM FLUSH 220VAC, Packaging: Bulk, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 250mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Yellow, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 16.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q14F3BXXHY220E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F3BXXHY220E Q14F3BXXHY220E Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q14_.pdf Description: LED INDICATOR 14MM FLUSH 220VAC
Packaging: Bulk
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 250mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Yellow
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 16.00mm Dia