Produkte > APEM INC. > Q14F3CXXW12E
Q14F3CXXW12E
Q14F3CXXW12E APEM Inc.
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PM INDICATOR FLUSH WHITE
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 120mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F3CXXW12E APEM Inc.
Description: LED PM INDICATOR FLUSH WHITE, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 120mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q14F3CXXW12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F3CXXW12E Hersteller : Apem apem_03162018_Q14_Series_HMI_2017-1730666.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM