Produkte > APEM > Q14F5AGXXHG12E
Q14F5AGXXHG12E
Q14F5AGXXHG12E Apem
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F5AGXXHG12E Apem
Description: INDICATOR 12V 14MM FLUSH GREEN, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 250mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10.00mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F5AGXXHG12E Q14F5AGXXHG12E Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q14_.pdf Description: INDICATOR 12V 14MM FLUSH GREEN
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 250mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10.00mm Dia