Produkte > APEM INC. > Q14F5AYXXHY12E
Q14F5AYXXHY12E
Q14F5AYXXHY12E APEM Inc.
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND YLW DIFF 10MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 250mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F5AYXXHY12E APEM Inc.
Description: LED PNL IND YLW DIFF 10MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 250mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (13.97mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q14F5AYXXHY12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F5AYXXHY12E Q14F5AYXXHY12E Hersteller : Apem indicators_serie_Q14_.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM