Produkte > APEM INC. > Q14F5BXXHY12E
Q14F5BXXHY12E
Q14F5BXXHY12E APEM Inc.
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND YLW DIFF 16MM LEADS
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 250mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Yellow
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 16.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F5BXXHY12E APEM Inc.
Description: LED PNL IND YLW DIFF 16MM LEADS, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 250mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Yellow, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 16.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q14F5BXXHY12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F5BXXHY12E Q14F5BXXHY12E Hersteller : Apem indicators_serie_Q14_-3395791.pdf LED Panel Mount Indicators YLW Hyper LED 12VDC Blk Flush IP67