Produkte > APEM INC. > Q14F5BZZRGB12ECA
Q14F5BZZRGB12ECA
Q14F5BZZRGB12ECA APEM Inc.
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND RGB DIFF WIRE LEADS
Packaging: Bulk
Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Clear
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB)
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
auf Bestellung 1135 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F5BZZRGB12ECA APEM Inc.
Description: LED PNL IND RGB DIFF WIRE LEADS, Packaging: Bulk, Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Clear, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB), Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F5BZZRGB12ECA Q14F5BZZRGB12ECA Hersteller : Apem Apem_06172019_Q14_Series-1605261.pdf LED Panel Mount Indicators Flush Black Bezel 12VDC RGB IP67