Produkte > APEM INC. > Q14F5CXXHG12E
Q14F5CXXHG12E
Q14F5CXXHG12E APEM Inc.
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 16MM LDS
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 250mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Green
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 16.00mm Dia
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F5CXXHG12E APEM Inc.
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 16MM LDS, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 250mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Green, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 16.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q14F5CXXHG12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F5CXXHG12E Hersteller : Apem apem_03162018_Q14%20Series%20HMI%202017-1313898.pdf LED Panel Mount Indicators GRN Hyper 12VDC Chrm Flush IP67