Produkte > APEM INC. > Q14P1BXXSB220E
Q14P1BXXSB220E APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM
Packaging: Bulk
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 2500mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 10mm, T-3 1/8
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14P1BXXSB220E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM, Packaging: Bulk, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 2500mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 10mm, T-3 1/8.
Weitere Produktangebote Q14P1BXXSB220E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14P1BXXSB220E Hersteller : Apem indicators-serie-Q14-.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3wyMjQxMDA2fGFwcGxpY2F0aW9uL3BkZnxoZmIvaGQzLzk1NzI5NjQyMDQ1NzQvaW5kaWNhdG9yc19zZXJpZV9RMTRfLnBkZnw0ZTI5ZDUzOGM3YWY2ZGEzM2RiNDI2MGRmNDczNzBmNzA0ZjVhYTU4N2Y5MzQyMDUyYmRiYWUyM LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM