Produkte > APEM > Q14P1CXXY02E
Q14P1CXXY02E Apem
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14P1CXXY02E Apem
Description: LED PNL IND YLW DIFF 10MM SLDR, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 1.8V ~ 3.3V, Type: LED, Millicandela Rating: 50mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 10.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q14P1CXXY02E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14P1CXXY02E Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q14_.pdf Description: LED PNL IND YLW DIFF 10MM SLDR
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 1.8V ~ 3.3V
Type: LED
Millicandela Rating: 50mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 10.00mm Dia