Produkte > APEM INC. > Q14P5BXXHR12E
Q14P5BXXHR12E
Q14P5BXXHR12E APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM PROMINENT BLA
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 2800mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Red
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14P5BXXHR12E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM PROMINENT BLA, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 2800mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Red, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top.
Weitere Produktangebote Q14P5BXXHR12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14P5BXXHR12E Q14P5BXXHR12E Hersteller : Apem apem_03162018_Q14_Series_HMI_2017-1730666.pdf LED Panel Mount Indicators RED Hyper 12VDC Blk Prom IP67